Растирание малышей спиртосодержащими средствами

Евгений Олегович  Комаровский (ЕК)

Ведущая программы (ВП)

ВП: Вітаємо всіх хто гордо зветься батьками,  в ефірі програма про здоров’я ваших малюків і Ваш здоровий глузд. Басусині методи у лікуванні певних хвороб, як то кажуть, “палиця у двох кінцях”. Є народні поради які і досі мають правило на існування, інших - слід  якомога швидше позбутися тай забути. Тай взагалі, які бабусині методи коли біля мікрофону відомий, шановний і компетентний спеціаліст. Тож, пане Комаровський, хочемо у Вас з’ясувати долю такого стереотипу як - розтирання горілкою або спиртом під час застуди. Бабуся, вважає, що це дуже дієвий метод, якщо дитинча застудилось, та і від краплі розтертого спирту нічого поганого не трапиться, а от мама не наважується все таки,  діти і алкоголь нехай у вигляді розтирання не сумісні речі. Хто із двох має рацію?

ЕК: Стандарты терапии всего цивилизованного мира говорят о том что растирание детей спиртосодержащими жидкостями является преступлением, прежде всего потому что через детскую кожу алкоголь всасывается в кровь, кроме того во время подобных растираний ребёнок дышит парами алкоголя. что тоже усугубляет отравление алкоголем. По этому, никогда не растирайте детей никакими спиртосодержащими средствами, кто бы Вам это не советовал. Никому не разрешайте растирать Ваших детей никакими спиртосодержащими жидкостями. 

ВП: Спасибі за допомогу, шановний докторе. Прощаємося з Вами із нашими слухачами до скорої зустрічі. Здоров’я Вам і вашим малюкам.

Источник: не указан

Рубрики: детские заболевания

Метки: малышы

Оценка: 1.0/1 голос

Оценить:  1 2 3 4 5

Дата публикации: 22.01.2016 15:30