Умные лекарства
+38 (044) 507-00-01
info@guna.ua
Время работы и контакты
Увеличение лимфоузлов после прививки БЦЖ
Оценить:  1 2 3 4 5 Оценка: 1.0/1 голос
   Дата публикации:21.01.2016 13:07
Просмотров:1399
Источник: не указан
Метки: прививки
Евгений Олегович  Комаровский (ЕК)
Ведущая программы (ВП)
ВП: Вітаємо Вас шановні мами і тата, і запрошуємо відвідати новий прийом лікаря Комаровського. В ідеалі, будь-яка правильно проведена вакцинація має відбуватися із мінімальними побічними наслідками. До того ж педіатр, завжди інструктує батьків як діяти якщо скажімо в дитини наступного дня після щеплення піднялася температура. В донечки наших слухачів після уколу БЦЖ температура тіла нормальна, але під пахвою збільшився лімфовузол.
Євгене Олеговичу, скажіть, будь ласка чи може це бути наслідком саме вакцинації? І як діяти у подібній ситуації?
ЕК: По большому счёту такое может быть и в такой ситуации необходимо вообще ответить на вопрос что это все - таки от прививки или не от прививки. Для этого необходимо проконсультировать ребёнка у фтизиатра. Если это связанно с прививкой, то обязательно необходим курс специфического лечения. То есть, я бы в любом случае если действительно лимфоузел под мышкой с той стороны, где сделана вакцинация БЦЖ. То это однозначный повод, не пускать все- таки это на самотёк, а проконсультироваться у детского фтизиатра.
ВП:  Спасибі, шановний докторе. Панове батьки на сьогодні ми з Вами прощаємось. Але нова зустріч із Євгеном Комаровським відбудеться завтра в ефірі Нашого Радіо. До побачення.