Икота у детей

Евгений Олегович  Комаровский (ЕК)

Ведущая программы (ВП) 

ВП: Доброго здоров’я всім слухачам Нашого Радіо. В ефірі програма яка піклується про гарне самопочуття малечі і здоровий глузд її батьків, кажуть, що коли людина гикає - її хтось згадує. Це лише прикмети, а ми ж хочемо з’ясувати сьогодні у Вас, шановний лікарю чому гикавка виникає у немовляток?  

Відомо, що для маленьких діток - це нормальне явище. Але донечка нашої слухачки, на думку мами і бабусі, гикає аж занадто часто, підкажіть в чому може бути причина? І чи не несе це якихось неприємних наслідків?

ЕК: Как правило, это ничем не грозит предрасполагающие факторы постоянное кормление, переедание, избыток газиков в кишечнике, сухость воздуха. Еще раз, подчеркиваю именно это главное. Родители очень часто считают, что это признак замерзания. На самом деле, самые частые причины икоты - это перекорм  и перегрев.

ВП: Дуже дякуємо, пане докторе. Добре шановні дорослі коли все добре у вашій родині якщо і надалі виникатимуть питання радимо частіше слухати нашу програму - відповіді обов’язково знайдуться. До побачення.

Источник: не указан

Рубрики: детские заболевания

Метки: малышы

Оценка: 1.0/1 голос

Оценить:  1 2 3 4 5

Дата публикации: 22.01.2016 15:02