Проблема красных щечек у детей

Евгений Олегович  Комаровский (ЕК)

Ведущая программы (ВП)

ВП: Наші вітання усім хто гордо зветься батьками. В ефірі програма яка готова допомогти Вам у вихованні підростаючого покоління. Так іноді складається, що рум’яні щічка малюків стають аж занадто червоними. Висипання, не рідко турбують не тільки саму дитину, але й всю родину, яка ладна на будь-які засоби аби позбутися неприємностей.

Євгене Олеговичу,  в родині наших слухачів малюку чотири місяці. Вже два місяці не знають як позбутися саме проблеми червоних щічок. Дитина на грудному вгодовуванні, мама дотримується дієти. Лікар в поліклініці сказав, що це типовий діатез і доведеться пройти лікування аби проблема не перейшла в харчову алергію. Порадьте будь ласка правильні дії у таких випадках?

ЄК:  Ну, по большому счёту диатез - это склонность к болезни. Диагноза такого диатез не существует и ни в одной стране мира не знают что такое диатез. Слово диатез - это придумка отечественной медицины, забытая во всем мире и от этой придумки все цивилизованные врачи отказываются - это раз. Как правило, под словом экссудативно-катаральный диатез, подразумевается атопический или аллергический дерматит. Если доктор пытается лечить Вам диатез, это не цивилизованно, по крайней мере. Я ничего не имею против разговоров, но когда склонность к болезни - диатез (это склонность к болезням), не только является яко-бы диагнозом, но и служит поводом для какого-либо лечения, то это реальный повод искать более цивилизованных докторов.

ВП: Велике спасибі, Євгене Олеговичу. Ви насправді дуже допомогли. Шановні батьки, ми бажаємо здоров’я Вам і Вашій малечі  та чекаємо на новому прийомі вже завтра у той самий час. Всього найкращого.

Источник: не указан

Рубрики: детские заболевания

Метки: диатез

Оценка: 3.8/4 голоса

Оценить:  1 2 3 4 5

Дата публикации: 21.01.2016 12:09